Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Po pikniku, ale jeszcze nie po wakacjach

Wojciech Iwaszkiewicz, 23 sierpnia 2015

Wczorajszy dzień był bardzo bogaty w wydarzenia. Już rano wystartował II turniej siatkówki plażowej - gdzieżby indziej - jak nie na plaży miejskiej; a po nim Piknik Rodzinny pod hasłem "Gwiezdne Miasteczko" zorganizowany z myślą o całych rodzinach. Podczas Pikniku można było zupełnie bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie: było planetarium, spektakl teatralny, pokazy artystyczne, gry i zabawy rekreacyjne, prezentacje służb bezpieczeństwa - policji, straży granicznej, straży pożarnej i MOPR...
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali tę imprezę oraz naszym partnerom. Wielkie podziękowania również dla organizatorów turnieju siatkówki plażowej, który stanowił doskonałe uzupełnienie pikniku.

I to jeszcze nie koniec wakacji... I nie koniec atrakcji. Czeka nas jeszcze kilka dość ciekawych wydarzeń... Ale o tym nieco później. W każdym razie zapraszam jeszcze na dwa seanse w ramach kina letniego. W środę "Wilk z Wall Street", a w czwartek "Miasto 44". Oba filmy w Ekomarinie o 21.00. We wrześniu projekcje, ale w ramach innego projektu będą odbywać się także na twierdzy.