Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Jubileusz Mazurskich Targów Sportów Wodnych

Wojciech Iwaszkiewicz, 8 września 2017

Początek września to tradycyjnie już termin na Mazurskie Targi Sportów Wodnych. W tym roku będzie to już 10. edycja, a więc mały jubileusz! Gratuluję! To jedyne takie targi, gdzie produkty prezentowane są głównie na wodzie i każdy zainteresowany może nawet wypróbować jacht, łódź czy inny statek. Pod względem liczby prezentowanych jednostek to także największa tego typu impreza w Polsce. I do tego w jakiej scenerii! Rozpoczęcie już dziś, choć oficjalnie otwarci odbędzie się w sobotę (9 września) o 12.00 w porcie Stranda.

W tym roku przygotowana będzie specjalna oferta dla motorowodniaków, ale również dużo znanych i cenionych konstrukcji żaglowych. Będą też oferty specjalne - ogrzewanie jachtowe, osprzęt ze stali czy nawigacji satelitarnej. Na kupujących czekać będzie łącznie kilkaset jachtów przygotowanych do sprzedaży. Ponadto, na terenie targów, funkcjonować będzie specjalna tablica z ogłoszeniami dotyczącymi sprzedaży jednostek używanych.

Zarejestrowano już ponad 70 wystawców. Wstęp na teren Targów jest bezpłatny. Organizatorzy proszą jednak o przybycie od strony lądu i cumowanie w okolicznych portach. Miejsca na wodzie w Strandzie są zarezerwowane wyłącznie dla wystawców.

Tegoroczne premiery:

  • Maxlite
  • Laminaty jachtu Aquatic 28
  • Escapade 600 Open
  • Barracuda 585
  • Laguna 26
  • Vector 10.2
  • Laminaty jachtu Altra 27

Organizatorami Targów są: Stanica Wodna Stranda oraz portal mazury.info.pl i właśnie na portalu mazury.info.pl można przeczytać więcej informacji o Targach. Szczegółowe informacje oczywiście można uzyskać także u Zbigniewa Jatkowskiego (604 423 185, e-mail: targi@mazury.info.pl.

Gratuluję Organizatorom i życzę udanych Targów oraz stałego rozwoju. Pomysł jest świetny, a i pogoda z reguły dopisywała... Zapraszam Państwa do odwiedzenia Targów. Są rzeczywiście wyjątkowe...