Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Burmistrz oczami młodych giżycczan

Wojciech Iwaszkiewicz, 3 grudnia 2017

Ostatnio odwiedził mnie Konrad - wyjątkowy i przesympatyczny człowiek, mający bardzo nietypowe marzenie: poznać osobiście burmistrza swojego miasta. Konrad jest podopiecznym Stowarzyszenia "Promyk", kierowane przez Panią Marię Popieluch zajmuje się pomocą osobom przewlekle chorym. W tym przedświątecznym czasie "Promyk" stara się spełniać marzenia swoich podopiecznych, a to było naprawdę łatwe do realizacji. :)

Konrad przyniósł mi kilka starannie wykonanych rysunków przedstawiających moje portrety. Jeden był specjalnie zabezpieczony zalakowaną pieczęcią (super pomysł, Konrad!). Mój wyjątkowy gość był także bardzo dobrze przygotowany - wiedział dosłownie wszystko o Giżycku! Ma zamiar być w przyszłości burmistrzem naszego miasta. Przyznaję, że nadaje się! Konrad odwiedził Miejski Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli, Straż Miejską (otrzymał nawet swoją czapkę i pierwszy stopień!) i Panią Skarbnik, gdzie potwierdził, że lubi cyferki. To ważne... ;) A ja zachowam te rysunki ze specjalnym opisem "Konrad - przyszły burmistrz Giżycka" i gdy to się już ziści, wówczas ja odwiedzę Konrada... z tymi samymi rysunkami. ;) Powodzenia, Konrad!

Kilka miesięcy temu odwiedzili mnie także przedszkolaki z "Bajki" przynosząc mi cały zbiór wykonanych przez siebie portretów. Czy ja dobrze widzę - na każdym uśmiechnięta postać? Hmmm... miłe. Pozdrawiam również "Motylki" z "Bajki".