Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Lubimy ludzi!

Wojciech Iwaszkiewicz, 10 grudnia 2017

Wczoraj w Ekomarinie na sygnał liderki "Szlachetnej Paczki" - Aleksandry Łychacz spotkaliśmy się, aby podsumować tegoroczną edycję tej wyjątkowej dobroczynnej akcji. Przedsięwzięcie to scala wielu ludzi, wiele firm i instytucji. Pozwala nieco poprawić ten czasem niesprawiedliwy świat i pomaga spełnić marzenia wielu rodzin, które nie są w stanie zapewnić sobie często podstawowych rzeczy.

W tym roku podjąłem się nico kaskaderskiego zadania, i choć czasu było relatywnie niewiele, udało się! Moje zadanie wsparło kilkoro radnych i pracowników Urzędu Miejskiego. Bardzo za to dziękuję! Dziękuję również wszystkim osobom zaangażowanym w 'Szlachetną Paczkę" - wolontariuszom, darczyńcom i przede wszystkim liderce - Aleksandrze Łychacz.

Dzięki kwocie ponad 6 000 zł zebranej przez 15 Giżycką Brygadę i Orkiestrę Wojskową oraz dzięki wsparciu firm Bricomarche i Stobud zostanie dostosowana łazienka dla chorej osoby, dzięki innym spełnią się marzenia wielu rodzin. Dla wielu rodzin Święta będą jeszcze bardziej świąteczne. I o to w tym wszystkim chodzi...

GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ! :)