Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Ruszyła budowa boisk przy SP Nr 4

Wojciech Iwaszkiewicz, 16 marca 2018

Po Szkole Podstawowej Nr 3 na Wilanowie przyszedł czas na budowę boisk przy "Czwórce". Jest to pierwszy etap, w ramach którego powstanie tor do rolek i boiska wielofunkcyjne oraz elementy lekkoatletyczne. W drugim etapie wykonane zostanie boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią czyli "Orlik". Trzeba przyznać, że obie szkoły były nieco zapomniane, a mieszkańcy "Wyspy" i Wilanowa nie mieli na swoich "dzielnicach" takich obiektów.
Wykonawcą robót we współpracy ze specjalistycznymi firmami jest giżycka firma Zakład Usługowy Roboty Ogólnobudowlane i Tereny Zielone Andrzej Morski.

Zatem kolejne deklaracje - "Zbudujemy boisko przy SP 4 i ZS Nr 1 na Wilanowie" oraz "Szerzej udostępnimy obiekty sportowe dla dzieci i młodzieży" wchodzi w fazę realizacji. Od nowego roku szkolnego będziemy mieli nową, funkcjonalną bazę sportową, która będzie służyła nie tylko szkole, ale także nam wszystkim. A przed nami jeszcze poważne prace termomodernizacyjne... Pracy będzie dużo, ale skok jakości ogromny. Do tego spore oszczędności... Czy możne być lepsze połączenie...? ;)

Na modernizację boisk przy SP Nr 3 i SP Nr 4 otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Kolejne powinno być przy SP Nr 1.


SP Nr 4

SP Nr 3 (ZS Nr 1)