Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Derby dla nas! Czyli dla I LO…

Wojciech Iwaszkiewicz, 31 marca 2018

Święta Świętami, ale tradycyjne derby naszych ogólniaków muszą się odbyć! Nie inaczej było tym razem. W X Derbach wygrywając 4:2 (1:1) górą było I LO - czyli ekipa z mojej szkoły. Gratuluję, chłopaki! Cieszę się, że ponownie dostałem powołanie... ;) Dzisiejszy mecz był bardzo wyrównany, ale zwyciężyła drużyna bardziej skuteczna. A trzeba przyznać, że czasami efektowne parady naszego bramkarza - Piotra Skrypoczki przyprawiały przeciwników o łzy złości. ;) Rzeczywiście Piotr jest w formie! Super mecz, Piotrek! Najlepszym zawodnikiem meczu uznano Arka Łaszczyka z naszej drużyny, który strzelił dwie bramki.
Poszperałem w swoich zasobach i znalazłem zdjęcie z 2014 roku, gdy wygraliśmy 3:2. Na archiwalnej fotografii trzymam puchar wraz z Amadeuszem Szewczykiem - naszym kapitanem, trenerem i menadżerem. ;)

Pierwszy raz powołanie otrzymałem w 2013 roku... I wówczas było to nasze historyczne zwycięstwo, bo pierwsze... Stan obecnej rywalizacji to 6:4 dla LO II. Panowie, jeszcze tylko 2 zwycięstwa. ;) Szlifujemy formę, "Ostry" wyleczy kontuzję, ja załatwię jeszcze jednego napastnika (Popiel - szykuj się)... i mamy ich! ;)


EKIPA Z 2013 R.

Skład z 2013 roku. Górny rząd od lewej: Mariusz Zaorski, Piotr Pawlik, Krzysztof Ostrowski, Szymon Jabłoński, ...wiadomo...;)
Dolny rząd od lewej: Radosław Celep, Dawid Zacharewicz, Amadeusz Szewczyk, Marek Kochański, Paweł Wiśniewski, Karol Masłowski

Dziękuję drużynie za zaproszenie do składu, za grę i zaangażowanie oraz... oczywiście za wynik! Rywalom dziękuję za grę fair i dobrą atmosferę. Jak zwykle ciekawym komentarzem wydarzenie wzbogacił Adrian Milenik (TVN24), a sędziowie byli obiektywni i tylko raz skorzystali z VAR. Dziękuję i jeszcze raz Wesołych Świąt!

Poniżej kilka zdjęć z meczu.

Fotografia z naszym stałym komentatorem - Adrianem Mielmnikiem (TVN24).


Sędziowie... Klasa poziom!


But Igora. Z takim zaangażowaniem gra się tylko w derbach! ;)


Nasz kapitan, trener i menadżer - Amadeusz Szewczyk na rozgrzewce.


Narada w trakcie przerwy. Pomogła. :)