Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Świetny wynik! Gratuluję, Panowie!

Wojciech Iwaszkiewicz, 17 czerwca 2018

fot. B. Zawadzki

To był bardzo dobry sezon z dobrą grą i wynikami. Wczoraj podopieczni trenera Zbigniewa Marczuka wygrali z Motorem Lubawa 2:0 i w końcowej klasyfikacji czwartej ligi zajęli czwartą pozycję (najwyższą w historii), a zdobywając 50 punktów ustanowili swój rekord. Wielkie gratulacje, Panowie! I tak trzymajcie w przyszłym sezonie!

W ostatnim meczu sezonu zagrali: Karol Murawski – Jacek Rutkowski, Błażej Drężek, Rafał Darda, Jakub Waszkiewicz – Mariusz Rutkowski, Kamil Kamiński (Bartłomiej Szafran), Dariusz Boczko (Maciej Pawlukiewicz), Jan Sidorowicz – Krystian Wiszniewski, Damian Mazurowski.

Jeszcze raz dziękuję za ten sezon i jeszcze raz gratuluję drużynie, trenerowi i działaczom oraz sponsorom, wszystkim życzliwym ludziom i >>Klubowi "100"<<.


We wczorajszym meczu Mamry wystąpiły jako gospodarz w... Korszach, ponieważ na naszym stadionie wznowione zostały prace przy układaniu poliuretanu. Jeżeli pogoda pozwoli i nie będzie jak w ubiegłym roku, to do końca czerwca prace powinny się zakończyć. Później rozpoczną się odbiory, a na wrzesień planujemy kilka wydarzeń lekkoatletycznych i mecz przy sztucznym świetle!