Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

#PracujemyDlaGiżycka

Giżyckie akcenty w Sopocie

Wojciech Iwaszkiewicz, 8 lipca 2018

Rozpoczęła się kolejna edycja Visa Kina Letniego - naszego największego przedsięwzięcia promocyjnego realizowanego wraz z Sopotem i Zakopanem. W tym roku pierwsza inauguracja odbyła się na Krupówkach, w środę u nas, a w czwartek przywitaliśmy widzów w Sopocie. Sporo było giżyckich akcentów - w tym prezentacja naszego miasta (np. Ekomarina na fotografii wyżej) oraz... kilka ciekawych historii opowiedzianych przez Patricię Kazadi; w tym trochę o liniach na naszym boisku do koszykówki. A może bardziej o odważnych chłopakach, którzy w obecności Patrici w Giżycku poprosili mnie w środę o namalowanie linii... I zgodnie z obietnicą - linie zostały wymalowane. W sumie na sopockim molo porozmawialiśmy sobie trochę o Giżycku... ;)

Kulminacyjnym momentem było oczywiście wręczenie diamentowego klapsa, którego w tym roku odebrała Agnieszka Dygant. Gratuluję jeszcze raz, Pani Agnieszko! Zasłużone wyróżnienie.

Spacerując chwilę po Sopocie zauważyłem kilka giżyckich akcentów... i spotkałem sporo giżycczan. :) Miło spotkać "rodaka" daleko od domu i jeszcze raz pozdrawiam. Szczególnie Panią Magdalenę i Katarzynę z Biura Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Sopocie! Super współpraca! :)

Idąc ul. Bohaterów Monte Cassino...

Wchodząc na molo...

Spotkanie z Prezydentem Sopotu.

Wizyta w Sopocie to także spotkanie z Prezydentem Jackiem Karnowskim. Jak napisał na swoim facebookowym profilu Pan Prezydent w podpisie pod zdjęciem: "Z miłym Gościem - Burmistrzem Giżycka Wojtkiem Iwaszkiewiczem - nie tylko o Kinie Letnim ale i o miastach turystycznych - i u Nich i u Nas wielka woda :-)". Zgadza się. I zgodnie ze stanowiskiem Rady Miejskiej w Giżycku - zacieśniamy współpracę. Dziękuję za miłe przyjęcie w Sopocie i oczywiście liczymy, że będziemy mogli się odwzajemnić. Pierwszy wspólny projekt przeszedł już swoją kilkuletnią próbę. Czas na kolejny... Ahoj! ;)