Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Od poniedziałku zmiany w Urzędzie

Wojciech Iwaszkiewicz, 27 lutego 2015

Od poniedziałku zapowiadane zmiany w Urzędzie. Swoją pracę rozpocznie m.in. Biuro Projektów, w którym będą na razie pracowały dwie osoby: Pani Magdalena Fuk i Pani Dominika Piotrowska. Od kwietnia dołączy Pani Jagoda Nowicka, która przez marzec – ze względu na spiętrzenie zadań – będzie jeszcze pracować w Wydziale Finansowo – Księgowym. W związku z dużym zainteresowaniem, planujemy niebawem uruchomić możliwość wnoszenia opłat kartą, co powinno znacznie skrócić kolejki do kasy.
Od marca przestaje istnieć stanowisko pełnomocnika burmistrza do spraw rodziny, dzieci i młodzieży. Sprawy będą prowadzone przez Biuro Promocji i Polityki Społecznej. Niebawem powołam również zastępcę burmistrza, ponieważ przed nami naprawdę BARDZO DUŻO trudnej i odpowiedzialnej pracy – przede wszystkim w ramach projektów (Moje@Giżycko – Elektroniczna Platforma Usługowo-Informacyjna, eInclusion, Aqua Mazury, twierdza, nabrzeże, Pętla Rowerowa, kanalizacja deszczowa i wiele innych).
Od poniedziałku przedłużamy również czas pracy punktu informacyjnego do godz. 18.30. Sądząc po skali zainteresowania załatwianiem spraw po godz. 15:30 oraz cyklicznymi akcjami wieczoru z dowodem i paszportem, powinni Państwo z tego rozwiązania być zadowoleni.