Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Sezon motoryzacyjny rozpoczęty z WMMC

Wojciech Iwaszkiewicz, 24 maja 2015

Sezon motoryzacyjny rozpoczęty! Dzisiaj plac Piłsudskiego przeżywał prawdziwe oblężenie. I choć wydaje się to nieprawdopodobne – zabrakło miejsca… To świadczy o tym, że impreza znalazła odbiorców. Dodatkowo, dzięki firmie farmaceutycznej, dzisiaj można było całkowicie za darmo przebadać się dermatologicznie, okulistycznie i kardiologicznie. Myślę, że warto było przyjść, zobaczyć wiele ciekawych pojazdów. Myślę, że warto był także tę imprezę wesprzeć.

wmmc_1Słowa wielkiego uznania należą się Warmińsko – Mazurskiemu Moto Clubowi również za włączenie się w akcję pomocy Krystianowi Czyrko. Do wczoraj brakowało jeszcze 2/3 potrzebnej kwoty. Mam nadzieję, że i sobotnia gra w kapsle na plaży (również wielkie brawa należą się Wytwórni Dziecięcych Wrażeń Animosfera.pl za pomysł #‎KapselDlaKrystiana‬), jak i dzisiejsze rozpoczęcie sezonu znacznie przybliżyło rodziców Krystiana do pełni szczęścia. Czasu jest mało, ale imprezy z tego weekendu to nie koniec zbiórki. W czerwcu będą jeszcze okazje, aby pomóc.
A dzisiaj miłe słowa i pamiątkowy pucharek od WMMC. Miasto jest takie, jacy są jego mieszkańcy. Uważam, że warto wspierać ludzi z pasją, pozytywną energią, z pomysłem. Dlatego pomogłem… Dziękuję za miłe słowa, ale tak naprawdę wszystkie zasługi należą się Pani Katarzynie Prokopczuk z WMMC.

Poniżej kilka słów na otwarcie od Pani Katarzyny, Pani Dominiki i… ode mnie.