Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Dziękuję za wszystkie wiadomości

Wojciech Iwaszkiewicz, 17 czerwca 2015

Bardzo dziękuję za wszystkie nadsyłane wiadomości wysyłane przy wykorzystaniu formularza kontaktowego. Przypominam jednak, że jeżeli oczekujecie Państwo informacji zwrotnej – w polu [Kontakt (e-mail, telefon)] lub w treści wiadomości proszę o wpisanie swojego adresu e-mail lub podanie kontaktu telefonicznego. Dane te pozostaną wyłącznie do mojej wiadomości, ale pozwolą mi udzielić odpowiedzi w każdej konkretnej sprawie. Tymczasem odniosę się do tych wiadomości, które nie zawierały kontaktu zwrotnego.

Dziękuję za wszystkie sugestie dotyczące nazw ulic, rond i placów. Było ich naprawdę dużo; wszystkie zapisałem. Temat jednak zostanie odroczony na jakiś czas, ponieważ to Rada Miejska podejmuje w tej kwestii decyzje, a właśnie ma być podjęta deklaracja w tej sprawie.

Plac zabaw na ul. Mickiewicza został przeze mnie obejrzany i zleciłem naprawę uszkodzeń oraz uzupełnienie piasku w piaskownicy. Niebawem powinny tam pojawić się także dwa urządzenia siłowni zewnętrznej. Mam nadzieję, że obecność osób ćwiczących nieco zniechęci do przesiadywania tam amatorów nieco innych zabaw.

Bardzo spodobał mi się pomysł dotyczący projekcji filmów o twierdzy… w twierdzy. Sprawdzimy możliwości i jeżeli nie będzie to nadmiernie kosztowne – na pewno pójdziemy tą drogą. Być może jeszcze w tym roku.

I na koniec odniosę się do wiadomości o umieszczaniu filmów na jednym z forów internetowych. Niestety to nie ja umieszczam, lecz (o ile się nie mylę) inny Wojciech. Obecnie redaktor jednej z rozgłośni radiowych.

Pozdrawiam, dziękuję za wszystkie anonimowe lecz bardzo cenne wiadomości i oczywiście czekam na kolejne.