Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Pierwszy klaps z Katarzyną Figurą, Rafałem Zawieruchą i Marcinem Mellerem

Wojciech Iwaszkiewicz, 9 lipca 2015

Wczoraj w Ekomarinie ruszyło kino letnie! Pogoda trochę poprzeszkadzała, ale oficjalne otwarcie i pierwszy klaps z udziałem Marcina Mellera (TVN), Katarzyny Figury i Rafała Zawieruchy („Bogowie”, „Jack Strong”) przebiegło bez zakłóceń. Dodatkową atrakcją był pokaz flyboradu w basenie portowym. Zaprezentowane ewolucje wzbudziły spory aplauz.

Dzisiaj dzień pod hasłem ‚Made in Poland”. W Ekomarinie od 21:30 „Mój rower” w reżyserii Piotra Trzaskalskiego z Arturem Żmijewskim, Michałem Urbaniakiem, Krzysztofem Chodorowskim i Anną Nehrebecką.

Co piszą o filmie organizatorzy?

Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem?

Komediodramat Piotra Trzaskalskiego, twórcy filmu „Edi”, to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje?

Zapraszam nie tylko dziś, ale w każdą środę i czwartek do Ekomariny. Wyjątkiem będzie 30 lipca, gdy „Miasto 44” zostanie wyświetlone w twierdzy.