Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Startuje nowe e-Giżycko

Wojciech Iwaszkiewicz, 28 lipca 2015

Dzisiaj zaprezentowaliśmy mediom kilka nowości, jakie niebawem wejdą do powszechnego użytku giżycczan. Planujemy od września udostępnić Państwu kilka, moim zdaniem, bardzo ciekawych narzędzi. Będzie można w bardzo łatwy sposób zgłosić usterkę, awarię, wypadek lub inne zdarzenie – dosłownie jednym kliknięciem w ekran smartfona i otrzymać informację zwrotną. Ruszy także system rezerwacji miejsc i elektroniczny przewodnik po twierdzy. Każdy użytkownik aplikacji mobilnej będzie otrzymywał ważne komunikaty np. dotyczące miejskich imprez, awarii czy zagrożeń. Uruchomimy także nową platformę konsultacji społecznych i platformę budżetu obywatelskiego. To wszystko już niebawem. Aby w pełni korzystać z systemu wystarczy zainstalować bezpłatna aplikację Moje@Giżycko.

Pierwszym produktem, który mogliśmy zaprezentować był system giżyckich cmentarzy komunalnych. Muszę przyznać, że produkt jest naprawdę świetny. Bardzo często miałem problem z odnalezieniem czyjegoś grobu i właśnie takiego narzędzia mi brakowało. Teraz korzystając z systemu ecmentarz.gizycko.pl będzie można odnaleźć nie tylko lokalizację pochówku, ale także zobaczyć najkrótszą drogę czy zdjęcie nagrobka. Niebawem za pomocą systemu będzie można zamówić pewne usługi np. sprzątnięcie grobu czy zapalenie znicza. Dla osób bardziej nowoczesnych dostępna jest funkcja znicza wirtualnego.

Przetestowałem system giżyckich cmentarzy i uważam, że produkt jest naprawdę świetny! Polecam zapoznanie się z giżyckim e-cmentarzem (http://ecmentarz.gizycko.pl/).