Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Po pikniku, ale jeszcze nie po wakacjach

Wojciech Iwaszkiewicz, 23 sierpnia 2015

Wczorajszy dzień był bardzo bogaty w wydarzenia. Już rano wystartował II turniej siatkówki plażowej – gdzieżby indziej – jak nie na plaży miejskiej; a po nim Piknik Rodzinny pod hasłem „Gwiezdne Miasteczko” zorganizowany z myślą o całych rodzinach. Podczas Pikniku można było zupełnie bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie: było planetarium, spektakl teatralny, pokazy artystyczne, gry i zabawy rekreacyjne, prezentacje służb bezpieczeństwa – policji, straży granicznej, straży pożarnej i MOPR…
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali tę imprezę oraz naszym partnerom. Wielkie podziękowania również dla organizatorów turnieju siatkówki plażowej, który stanowił doskonałe uzupełnienie pikniku.

I to jeszcze nie koniec wakacji… I nie koniec atrakcji. Czeka nas jeszcze kilka dość ciekawych wydarzeń… Ale o tym nieco później. W każdym razie zapraszam jeszcze na dwa seanse w ramach kina letniego. W środę „Wilk z Wall Street”, a w czwartek „Miasto 44”. Oba filmy w Ekomarinie o 21.00. We wrześniu projekcje, ale w ramach innego projektu będą odbywać się także na twierdzy.