Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

W sobotę pierwszy mecz na nowej murawie… i derby „Ogólniaków”!

Wojciech Iwaszkiewicz, 28 października 2015

Nareszcie! Po długich tułaczkach piłka nożna wraca do Giżycka! Już w sobotę o 13.00 seniorzy Mamr, występujący w IV lidze rozegrają bardzo ważny mecz ze Stomilem II Olsztyn. Nasi w tym sezonie spisują się znakomicie. Grając wszystkie mecze na wyjazdach zgromadzili 23 punkty (6 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki). Obecnie zajmują 6. miejsce w tabeli i z bilansem bramek 28-19 są jedną z najskuteczniejszych drużyn. Na pewno w sobotę giżycczanie będą chcieli mocnym akcentem zaznaczyć powrót „na swoje śmieci”; Stomil jest wiceliderem i z pewnością tę pozycję będzie chciał utrzymać… Zapowiada się dobre widowisko. Pamiętajmy – sobota, 31 października 2015 r., godz. 13.00, wstęp wolny.

Trzy godziny przed meczem Mamr odbędzie się inne, równie ważne i prestiżowe spotkanie – coroczne „Derby Absolwentów Ogólniaków” czyli I LO vs. II LO.
Ten mecz odbędzie się na bocznej płycie (przy kortach) o godz. 10.00.

Otrzymałem powołanie na to spotkanie i z przyjemnością stawię się na stadionie.
Tym bardziej, że dwie ostatnie edycje zakończyły się naszymi zwycięstwami. Bilans pojedynków wciąż jednak na korzyść LO II 4:2.

Czy po sobocie zmniejszy się i ponownie to my będziemy mogli podnieść puchar w geście triumfu? Zobaczymy. Zapraszam na boczną płytę o 10.00.

Fot. Na zdjęciu z kapitanem Amadeuszem Szewczykiem (fot. gizycko.tv)