Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

W meczu Brygada lepsza, w rzutach karnych Samorząd!

Wojciech Iwaszkiewicz, 12 listopada 2015

Wczoraj z okazji Dnia Niepodległości na hali MOSiR królował futsal. Od rana trwał I Turniej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Giżycka, a bezpośrednio po nim 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana zmierzyła się z reprezentacją giżyckiego samorządu. W turnieju Brygada była bezkonkurencyjna pokonując m.in. kolegów giżyckiej Straży Pożarnej. Najlepszym bramkarzem został Konrad Kucharski, który w późniejszym meczu strzegł bramki Brygady. Od początku wiedzieliśmy zatem, że o strzelenie bramki „Zawiszakom” nie będzie łatwo.

W składzie Brygady m.in. Pan Płk Jan Rydz – Dowódca 15 Brygady, w nas poza mną Pan Starosta W. Strażewicz, Vicestarosta D. Drzażdżewski, Sekretarz Miasta A. Połojański, Komendant Straży Miejskiej M. Ambroziak, radny P. Grzeszczak oraz C. Gudan (Starostwo), A. Baran (Starostwo) i P. Łukaszewicz (ZDP).

W meczu, jak i wcześniejszym turnieju, Brygada była górą i wygrała z nami 4:1 (1:0). Trzy bramki strzelił sam Dowódca – Płk J. Rydz. Dla naszej ekipy – P. Łukaszewicz. W rzutach karnych jednak udało nam się pokonać wojsko… Może dlatego, że mniej trzeba było biegać… 😉

Bardzo dziękuję wszystkim za udział i zorganizowanie tego sympatycznego wydarzenia. Za rok będzie okazja do rewanżu.


Materiały video