Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Nagrody i wyróżnienia burmistrza… i dla burmistrza :)

Wojciech Iwaszkiewicz, 25 listopada 2015

Wczoraj w Ekomarinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Giżycka w dziedzinie kultury i sportu. Gościem specjalnym tegorocznej gali była wyjątkowa osoba – wielokrotna reprezentantka Polski, piłkarka ręczna i giżycczanka Karolina Siódmiak. Z terminem wręczenia nagród dostosowałem się właśnie do kalendarza Pani Karoliny, bo zależało mi na tym, aby głównie młodym zawodnikom pokazać, że można osiągnąć wielki sukces rozpoczynając sportową karierę w giżyckim klubie.

Bardzo dziękuję Pani Karolinie za przyjazd, pomoc we wręczaniu nagród oraz bardzo miły upominek – koszulkę Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata z dedykacją. Mam zgodę Pani Karoliny, aby tę koszulkę przekazać na cel charytatywny. I tak uczynię.

Gratuluję wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz innym osobom zaangażowanym w sportowe życie Giżycka oraz osobom współkreującym wydarzenia kulturalne w naszym mieście. Wielkie podziękowania również dla młodych artystów z Państwowej Szkoły Muzycznej w Giżycku oraz Pana Dariusza Leczyckiego za uatrakcyjnienie uroczystości bardzo ciekawym występem. A specjalne podziękowania kieruję do Pani Grażyny Darskiej za świetną współpracę.

Zapraszam do obejrzenia relacji video.

Kilka dni temu zostałem zaproszony do olsztyńskiej Filharmonii na uroczystości związane z 70-leciem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Z tej okazji wydano również monografię i poproszono mnie o symboliczne „kilka słów” otwierających rozdział dotyczący naszego powiatu. Przyznaję, że byłem nieco zaskoczony, ale nie sposób było odmówić… Miło było również, gdy z rąk Pana Marka Koźmińskiego (wielokrotnego reprezentanta Polski i wiceprezesa PZPN) w obecności samego Prezesa PZPN – Zbigniewa Bońka otrzymałem podziękowanie i pamiątkową statuetkę za działalność na rzecz rozwoju oraz wkład w historię polskiej piłki nożnej. Dziękuję za uznanie, co oczywiście obliguje mnie do dalszych działań na rzecz sportu, co z pewnością będę czynił, gdyż uważam, że nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w ludzi.