Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Czyst(sz)e Giżycko!

Wojciech Iwaszkiewicz, 29 lutego 2016

Dzisiaj odbyło się pierwsze losowanie nagród w ramach akcji „Czyste Giżycko – pokaż klasę, posprzątaj po swoim psie”. Ideą akcji jest zachęcenie giżycczan do sprzątania po swoim psie. Osoby, które zostaną zauważone przez Straż Miejską otrzymują specjalny kupon, który po wypełnieniu i dostarczeniu do Urzędu bierze udział w losowaniu nagród.
Dzisiaj spośród dostarczonych kuponów w lutym wraz z Panem Komendantem Straży Miejskiej (w końcu, to Straż Miejska pilnuje tej sprawy) rozlosowaliśmy pierwsze nagrody. Najwięcej szczęścia miała Pani Anna Babkiewicz, która poza „miejskimi prezentami” otrzymała również bon o wartości 100 zł upoważniający do zakupów w dziale z produktami dla zwierząt w jednym z giżyckich sklepów. Druga nagroda przypadła Pani Bożenie Wieliczko, a trzecia powędruje do Pani Krystyny Mościckiej. Akcja trwa cały rok. W kolejnej fazie strażnicy będą rozdawać również „mniej szczęśliwe kupony” (mam nadzieję, że będzie to ostateczność. O szczegółach akcji można dowiedzieć się więcej na stronach gizycko.pl i mojegizycko.pl oraz u Strażników Miejskich.

Serdecznie dziękuję naszym Mieszkankom, ale również wszystkim sprzątającym po swoich psach, za dbanie o czystość Giżycka. Kolejne losowanie już za miesiąc…