Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Inauguracja IV ligi na 0:2. Derby „ogólniaków” dla I LO!

Wojciech Iwaszkiewicz, 26 marca 2016

Było niemal wszystko: dużo widzów, żywiołowy doping, stoisko z pamiątkami klubowymi, pomeczowa konferencja prasowa, prezentacja sponsora i nowych strojów… Do pełni spełnienia inauguracji ligi w nowej jakości zabrakło jednak punktów, ponieważ nasi ulegli dziś biskupieckiej Tęczy 0:2 (0:1), dodatkowo tracąc, prawdopodobnie na długo, bramkarza – Adama Grażulewicza, który po faulu musiał opuścić boisko na noszach.

Trzeba przyznać, że bardzo dużo wysiłku i pracy wkładają działacze Mamr w oprawę spotkań. Podczas przerwy członkowie „Klubu 100” – czyli tych, którzy zadeklarowali comiesięczne stuzłotowe darowizny na rzecz GKS Mamry, mogą liczyć na kącik kawowy. Dzisiaj podczas przerwy gościliśmy także burmistrza Biskupca – Pana Kamila Kozłowskiego, który przyjechał na mecz swojej drużyny do Giżycka (na zdjęciu wyżej).

Na pomeczowej konferencji trener gości – Wojciech Jałoszewski komplementował naszą płytę główną. Dużo pracy włożyliśmy w doprowadzenie jej do przyzwoitego stanu i musimy o nią szczególnie dbać, dlatego ustaliliśmy, że korzystać z niej będą tylko zespoły grające w ligach (IV liga seniorów, III liga kobiet i juniorzy grający w lidze wojewódzkiej). To konieczne, aby nie powróciła do stanu… poprzedniego. W każdym razie bardzo podoba mi się ta droga, jaką wybrało kierownictwo Mamr. Widać dużo serca w tym, co robią.

Zapis video konferencji prasowej /materiał gizycko.news | Radio 5/.

Mariusz Niedziółka (trener Mamr Giżycko) i Wojciech Jałoszewski (trener Tęczy Biskupiec)

Przede meczem Mamr odbyły się derby „ogólniaków”. To było już 8. spotkanie. Miło mi, że moim młodsi koledzy po dramatycznym meczu wygrali 5:4 (1:3) i tym samym spowodowali, że stan rywalizacji wynosi obecnie 3:5. Spotkanie obfitowało w podbramkowe sytuacje… i piękne bramki. Sądzę, że za rok „złapiemy kontakt” i niebawem dogonimy II LO… 😉 A oto bohaterowie dzisiejszego spotkania. Gratulacje Panowie!

I_LO_derby_2

Relacja video: