Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Giżycko to nie tylko wakacje! Za tydzień kolejna edycja Giżyckiej Nocy Gladiatorów

Wojciech Iwaszkiewicz, 18 lutego 2017

Do kolejnej gali MMA pozostał już tylko tydzień. Większość biletów już sprzedana, a było ich prawie 1000! W sobotę (25 lutego, od 18.00) w hali COS OPO zobaczymy 10 walk (8 MMA, 1 K1, 1 bokserska). Dodatkową atrakcją będzie niepozorowana walka rycerska, a punktem kulminacyjnym pojedynek w formule K1 pomiędzy Portugalczykiem J. M. Cruzem oraz reprezentantem Polski Arkadiuszem Dembińskim. Wcześniej będziemy mogli pokibicować zawodnikom i zawodniczkom giżyckiego Fightera w walkach z reprezentantami Iławy, Ełku, Mińska Mazowieckiego, Rudy Śląskiej, Mławy i Węgorzewa. W przerwach między walkami przewidziano występy zespołu tanecznego Soltare.

Giżycko to nie tylko wakacje. Warto zarezerwować sobie ten zimowy wieczór, bo znając kpt. Tomasza Dembińskiego, który jest główną postacią tego przedsięwzięcia, na pewno zadba o każdy detal. Współpraca z Panem Tomaszem jest wzorcowa i należą Mu się słowa wielkiego uznania! Bilety do nabycia w Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku przy ul. Wyzwolenia (wejście od pl. Grunwaldzkiego) oraz on-line na mazuryaktywne.pl i gng.namazurach.info. Zostały ostatnie sztuki!
Z uwagi na przepływ przelewów pomiędzy bankami przyjmowanie zamówień internetowych zakończy się w środę (22 lutego) o północy.