Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Czasu już nie ma… Proszę o wsparcie i opinie

Wojciech Iwaszkiewicz, 10 maja 2017

fot. „TADEX”

Ruszyła nowa edycja budżetu obywatelskiego i niebawem rozpocznie się akcja informacyjna. W trakcie realizacji są projekty z tegorocznej edycji, a część z nich jest już nawet z dość zaawansowanej fazie. Największy problem mam jednak z wykonaniem jednego ze zwycięskich projektów tj. „Aktywnych stacji przewijania dzieci”. Ponieważ w poprzedniej edycji pojawiły się uwagi od jednego z liderów realizowanego projektu, w tym wypadku zwróciłem się o uszczegółowienie tj. proponowanych lokalizacji czy technologii, aby zrealizować to zadanie zgodnie z oczekiwaniami pomysłodawców. Niestety pomimo 3-krotnego zapytania (październik 2016 r., luty 2017 r. i marzec 2017 r.) nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. To przykre, że lider projektu nie podjął współpracy… Projekt jednak musi zostać zrealizowany (takie są zasady budżetu obywatelskiego).

Niestety dłużej czekać nie mogę. Ten projekt ma sens tylko w okresie lata i ze względu na terminy dostawy już powinniśmy zamawiać produkty. Z dostępnych gotowych urządzeń, które spełniałyby kryteria projektu wybrałem 2 przykładowe autorstwa firmy „TADEX” Proszę zatem o wsparcie i wskazanie:

  • wzoru, który Państwu bardziej się podoba / „Ania” czy „Maja”?
  • materiału / drewniana czy stalowa?
  • kolorystyki
  • proponowanych lokalizacji / np. plaża, ul. Nadbrzeżna, ul. Kolejowa?

Proszę o wpisywanie w komentarzach lub przy wykorzystaniu formularza kontaktowego albo po prostu przez e-mail (burmistrz@gizycko.pl). Z góry dziękują za wsparcie. 🙂 Propozycje proszę zgłaszać do 16 maja 2017 r.


fot. „TADEX” | Chroniony wzór przemysłowy EUIPO numer: 003434281-0001

Materiał: siedzisko i przewijak drewno iglaste (świerk) lub liściaste (dąb albo buk) do wyboru.
Konstrukcja ławki: drewniana lub z profili stalowych cynkowanych ogniowo


fot. „TADEX”

Materiał: siedzisko i przewijak drewno iglaste (świerk) lub liściaste (dąb albo buk) do wyboru.
Konstrukcja ławki: drewniana lub z profili stalowych cynkowanych ogniowo


fot. „TADEX”