Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Kup buty „Franka” i pomóż Adrianowi!

Wojciech Iwaszkiewicz, 9 stycznia 2018

W zeszłym roku pomagaliśmy jednemu z nas – Adrianowi, który tej pomocy bardzo potrzebuje. Organizowanych było wiele wspólnych i indywidualnych akcji. Połączyła nas idea solidarności w nieszczęściu. Zasięg tej solidarności stał się bardzo szeroki, a pomoc płynęła z różnych stron. Tak się złożyło, że kilka miesięcy temu spotkałem się ze swoim kolegą ze szkolnej ławy, niegdyś związanym z Jagiellonią, Podbeskidziem czy GKS Tychy, a obecnie trenerem przygotowania motorycznego Reprezentacji Polski U – 19 – Marcinem Popieluchem… i ma to swój związek z Adrianem. Marcin przywiózł mi pewną rzecz, którą przekazał na cele dobroczynne.

Jest nie nie lada gratka dla fanów Jagiellonii czy samego Tomasza Frankowskiego – „osobiste” buty popularnego „Franka” z sezonu 2012 / 2013, w których wystąpił w ostatnim meczu rozegranym 2 czerwca 2013 r. z Ruchem Chorzów (wygranym przez Jagiellonię 1:0). Wówczas Marcin pracował w sztabie szkoleniowym białostockiej „Jagi” wraz z Tomaszem Hajto. Od dzisiaj buty można nabyć na aukcji charytatywnej: Unikat! Buty T. Frankowksiego | Jagiellonia!. Obecna cena jest symboliczna… a wylicytowana ostateczna kwota trafi do Adriana.

O ADRIANIE

Adrian Jarosz to młody ratownik, który był pełen życia i serca dla innych. 17 października 2013 r. doszło do zatrzymania krążenia i uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Adrian zapadł w śpiączkę. W maju 2016 r. przeszedł nowatorską operację wszczepienia stymulatora w Olsztynie. Jest rehabilitowany cztery godziny dziennie przez fizjoterapeutów, prowadzona jest szeroka farmakologia na poprawę działania mózgu oraz pozostałych organów. Działania przyniosły wymierne korzyści w postaci odzyskania ograniczonej świadomości. Adrian jest coraz bliżej wybudzenia. Cały 2017 rok Miasto Giżycko prowadzi akcję „Obudźmy Adriana Jarosza”, do której przyłączył się m.in. Łukasz Broź (Legia Warszawa) wraz z małżonką Emilią.

Zawalczmy wspólnie o jego zdrowie i życie!


Kliknij i licytuj: http://charytatywni.allegro.pl/unikat-buty-t-frankowksiego-jagiellonia-i5907496