Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Rozpoczynamy tegoroczną promocję Giżycka… z Rodzinka.pl

Wojciech Iwaszkiewicz, 5 marca 2018

Od dziś trwają zdjęcia do kolejnego odcinka znanego serialu telewizyjnego o perturbacjach losów rodziny Boskich – czyli uwielbianej przez Polaków serii Rodzinka.pl. Dzięki temu już niedługo widzowie w całym kraju przekonają się o tym, dlaczego stolica Mazur to idealne miejsce na aktywne spędzanie czasu w gronie całej rodziny. Emisja odcinka planowana jest na drugą połowę maja 2018. Premierę planujemy na „Dni Giżycka”.

Serial od lat cieszy się ogromną popularnością. Kolejne serie o niesłabnącej oglądalności dowodzą, że z codziennymi perypetiami Boskich, przedstawionymi w wyjątkowo zabawnej formie, utożsamia się wielu z nas. Dzięki ich odwiedzinom w Giżycku, widzowie w całym kraju przekonają się jak wiele atrakcji miasto ma do zaoferowania całym rodzinom. Jako wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Polski doskonale sprawdza się zarówno na weekendowy, jak i dłuższy pobyt, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. W filmie podkreślimy nasze największe atuty: czyste powietrze, czystą wodę i słońce! Dzisiejsze zdjęcia nad Niegocinem wyszły doskonale!

Co zobaczymy w serialu?

Scenariusz został stworzony specjalnie dla nas, a dopracowywanie trwało aż do rozpoczęcia zdjęć. Twierdza Boyen, Niegocin czy Kanał Łuczański to tylko niektóre z miejsc, w jakich pojawi się kamera. A staną przed nią… nie tylko dobrze znani fanom serialu aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski, ale także… sami giżycczanie! Dlaczego rodzina Boskich przyjechała do Giżycka? Jakie zaskoczenie ich tu spotka? Tego nie zdradzę! Zachęcam, aby śledzić na bieżąco ich losy w telewizyjnej Dwójce, a już niedługo wszystko stanie się jasne. Scenariusz giżycki jest pełen humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wprawne oko widza dostrzeże może kilku znajomych w ważnych rolach… 😉 Dzisiaj trwają zdjęcia na twierdzy, a od jutro ekipa wkracza do miasta.

Bardzo dziękuję wszystkim giżycczanom za bardzo szybką odpowiedź na naszą prośbę o pomoc w realizacji zdjęć. Dzięki Wam ten odcinek będzie jeszcze bardziej giżycki.