Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Serdecznie dziękuję i gratuluję!

Wojciech Iwaszkiewicz, 23 maja 2018

fot. mojegizycko.pl

Na dzisiejszej Uroczystej Sesji Rady Miejskiej uhonorowani zostali ludzie, którzy wnieśli duży wkład w rozwój i historię Giżycka. Tytuł „Honorowego Obywatela Miasta Giżycka” otrzymał Pan Henryk Górny, a medalami „Za szczególne zasługi dla Miasta” uhonorowali zostali także: Pan Krzysztof Kossakowski, Pan Romana Warecha, Pan Janusz Sampławski oraz Państwo Marzanna i Wacław Kiezikowie. Bardzo ciekawy historyczny mini wykład o mieszkańcach naszego Miasta wygłosił radny dr Robert Kempa.

Wszyscy wspólnie budujemy nasze Miasto, i tworzymy Jego historię. Wśród nas są ludzie, którzy zrobili coś szczególnego. Coś co dodało Giżycku wyjątkowej wartości. Warto to zauważać, docenić, podziękować…
Jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I GRATULUJĘ WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM.