Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Świetny wynik! Gratuluję, Panowie!

Wojciech Iwaszkiewicz, 17 czerwca 2018

fot. B. Zawadzki

To był bardzo dobry sezon z dobrą grą i wynikami. Wczoraj podopieczni trenera Zbigniewa Marczuka wygrali z Motorem Lubawa 2:0 i w końcowej klasyfikacji czwartej ligi zajęli czwartą pozycję (najwyższą w historii), a zdobywając 50 punktów ustanowili swój rekord. Wielkie gratulacje, Panowie! I tak trzymajcie w przyszłym sezonie!

W ostatnim meczu sezonu zagrali: Karol Murawski – Jacek Rutkowski, Błażej Drężek, Rafał Darda, Jakub Waszkiewicz – Mariusz Rutkowski, Kamil Kamiński (Bartłomiej Szafran), Dariusz Boczko (Maciej Pawlukiewicz), Jan Sidorowicz – Krystian Wiszniewski, Damian Mazurowski.

Jeszcze raz dziękuję za ten sezon i jeszcze raz gratuluję drużynie, trenerowi i działaczom oraz sponsorom, wszystkim życzliwym ludziom i >>Klubowi „100”<<.


We wczorajszym meczu Mamry wystąpiły jako gospodarz w… Korszach, ponieważ na naszym stadionie wznowione zostały prace przy układaniu poliuretanu. Jeżeli pogoda pozwoli i nie będzie jak w ubiegłym roku, to do końca czerwca prace powinny się zakończyć. Później rozpoczną się odbiory, a na wrzesień planujemy kilka wydarzeń lekkoatletycznych i mecz przy sztucznym świetle!