Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Piszą o nas! Tym razem w magazynie „Wiatr”

Wojciech Iwaszkiewicz, 23 czerwca 2018

„W Giżycku pokazali, jak skutecznie walczyć o pieniądze, sprzęt i infrastrukturę dla regatowej sekcji. Dzięki determinacji władz samorządowych, działaczy, trenerów i rodziców, miasto otrzymało unijną dotację – za trzy miliony złotych buduje nową bazę w Ekomarinie, a za dwa miliony kupiło łódki. Dzięki temu sekcja działająca pod marką Giżycka Grupa Regatowa staje się najlepiej wyposażonym, najnowocześniejszym i najbardziej wszechstronnym klubem żeglarskim w kraju.”
Takimi słowami rozpoczyna się artykuł o naszej inwestycji w najnowszym wydaniu Magazynie Dla Żeglarzy „Wiatr”, w którym autor poświęcił sporo uwagi naszym żeglarzom i nowo budowanemu obiektowi. Ważne, że jest to opinia osoby związanej z żeglarstwem i z zewnątrz. Jest dla mnie bardzo cenna.

Cieszy mnie także, że nasza baza sportowa jest wysoko oceniana w środowisku sportowym. Uważam, że na tego typu inwestycjach nie można stracić, a jedynie zyskać. Trwa modernizacja stadionu, budowa kompleksu sportowo – rekreacyjnego przy SP Nr 3 na Wilanowie, toru do rolkarstwa i boisk w SP Nr 4 i oczywiście nowej „Bazy” dla żeglarzy. Sportowe miasto, sportowe Giżycko! Coraz więcej możliwości, coraz więcej sportowych sukcesów. Trzeba to kontynuować!


Cały numer Magazynu „Wiatr” dostępny tutaj.