Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.
burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Przy okazji wczorajszego meczu z Jagiellonią powspominaliśmy sobie, jak jeszcze niedawno wyglądał nasz stadion. Na boiskach trawa w wersji szczątkowej, żużel, skorodowane krawężniki, stare oświetlenie… ruina.
Tak było. Kilka zdjęć archiwalnych, ale nie takich starych…




A tak jest obecnie? To był czas pozytywnych zmian dla tego obiektu… 🙂



