Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Nasze deklaracje 2018 – 2023

Wojciech Iwaszkiewicz, 17 października 2018

Przed nami ostatnie dni obecnej kadencji. Rozliczyłem się z wykonania deklaracji składanych w 2014 roku, a poniżej prezentuję Państwu zamierzenia na nadchodzących 5 lat. Po zmianie przepisów najbliższa kadencja będzie trwała o jeden rok dłużej, a wybranym będzie można być tylko na 2 kadencje. Jeżeli możemy liczyć na Państwa zaufanie, jeżeli akceptujecie obrany kierunek – prosimy o potwierdzenie tego w niedzielnym głosowaniu. Moja drużyna to KWW Giżyckie Porozumienie Obywatelskie – lista nr 15.

A poniżej zamieszczam elektroniczną wersję naszego wydawnictwa, które do piątku będziemy Państwu prezentować. Będziemy mogli spotkać się na giżyckich ulicach, placach i w sklepach. Zapraszam także na spotkanie – dzisiaj o 17:30 w Żegludze Mazurskiej. A poniżej zamieszczam do pobrania naszą gazetkę.

Program wyborczy 2018 – 2023

Pobierz lub kliknij na obrazek poniżej


Moja drużyna, mój zespół!

Miasto składa się z wielu obszarów. Wszystkie muszą się łączyć, muszą do siebie pasować jak elementy układanki. Trzeba dbać o każdy element, każdy rozwijać – wówczas całe miasto równomiernie i systematycznie się rozwija. Układaj z nami Giżycko!