Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Wielkie DZIĘKUJĘ!

Wojciech Iwaszkiewicz, 22 października 2018

Bardzo dziękuję Państwu za zaufanie i za każdy oddany głos – zarówno w wyborach na burmistrza, jak też na mój zespół. To dla nas było bardzo ważne. Tak duże poparcie oraz wyrazy sympatii okazywane podczas kampanii wyborczej zobowiązują nas do jeszcze większej i jeszcze cięższej pracy. Wierzę, że podołamy, bo stanowimy bardzo doświadczony i wszechstronny zespół.
Dzisiaj w zasadzie nie zmrużyłem oka. Ze swoimi współpracownikami z KWW Giżyckie Porozumienie Obywatelskie niemal do rana oczekiwaliśmy na wyniki głosowania. Dziękuję za oddane głosy na burmistrza (6 409 głosów, co dało 56,58% 🙂 a tym samym rozstrzygniecie już w I turze) i na listę do Rady Miejskiej (792 – to zdaje się najwyższy wynik Giżycku! 🙂 ).
Tak duża akceptacja daje nam jeszcze więcej energii do działania. Dziękuję za wszystkie telefony, SMSy, maile, wiadomości i gratulacje przekazywane bezpośrednio. Przepraszam, jeżeli nie odpowiedziałem, ale zwyczajnie nie nadążałem… 🙂 Gratuluję wszystkim wybranym, jak też tym, którzy zaangażowali się w ten trudny proces.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaufanie. 🙂