Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Znowu zagra Orkiestra. Ciekawe rzeczy na licytacje

Wojciech Iwaszkiewicz, 10 stycznia 2020

W najbliższą niedzielę po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy; również w Giżycku. A w tym roku z wyjątkowo pasującym do naszego miasta hasłem „Wiatr w żagle”. Łapmy więc wiatr, obierajmy dobry kurs i pomagajmy! Celem tegorocznej zbiórki jest dziecięca medycyna zabiegowa, zbierane będą więc środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Na niedzielne licytacje podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (od 17:00 w auli SP Nr 1) zostało przekazanych wiele cennych przedmiotów, wejściówek, voucherów, karnetów i mnóstwo innych wartościowych, jak również unikalnych rzeczy. Dziękujemy!

W tym roku szczególnie zachęcam do nabycia przygotowanego przeze mnie vouchera na kolację, podczas której będzie można wspólnie omówić dowolny problem. W ubiegłym roku wspólne wyjście na kręgle osiągnęło wartość 2 000 zł! Czy ktoś pobije ten rekord…? 😉

Na licytację przekazałem także profesjonalne buty piłkarskie (nowe!) otrzymane od Daniela Łukasika, zawodnika Lechii Gdańsk i cztery kalendarze z logo miasta z możliwością umieszczenia indywidualnej dedykacji oraz unikatową koszulkę Marcina Lijewskiego… z logo Giżycka i autografem, którą otrzymałem od tego wybitnego Reprezentanta Polski. Dziękuję, Marcin!

Szczegółowy program 28. finału WOŚP dostępny pod linkiem: http://mojegizycko.pl/28-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy/. Na stronie http://mojegizycko.pl/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-licytacje/, a informacje na bieżąco można śledzić na stronie Giżyckiego Centrum Kultury (sztab WOŚP) www.gizyckiecentrumkultury.pl.

Do zobaczenia!