Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Doradcy

wolowicz_elwira Elwira Wołowicz | Społeczny doradca ds. architektury krajobrazu
absolwentka Architektury Krajobrazu na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła również giżyckie Technikum Agrobiznesu w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu. Posiada doświadczenie w projektowaniu prywatnych i publicznych terenów zielonych. Realizowała projekty w konsultacji z architektem miejskim oraz nadzorowała pielęgnacje istniejącej zieleni. Pracowała przez prawie 3 lata dla jednego z hoteli, gdzie etapowo poprawiano zieleń, wykonując nowe nasadzenia i pielęgnację. Jest młodym przedsiębiorcą. Od 2014 prowadzi działalność gospodarczą o dwóch profilach: projektowanie i wykonywanie terenów zielonych, oraz nadzór nad pracami, pielęgnacją i doradztwem.

SAMSUNG CSCŁukasz Patryk Puła | Społeczny doradca ds. przedsięwzięć młodzieżowych
23 lata, student studiów II stopnia Akademii Obrony Narodowej na kierunku Zarządzanie i Dowodzenie. Członek Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego. Jego wielkie zaangażowanie i sukcesy zaowocowały nominacją na Rzecznika Prasowego Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego. Główny organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Rembertów, Juwenaliów Akademii Obrony Narodowej na około 10 tysięcy osób czy wiele innych większych lub mniejszych wydarzeń. W przeszłości menadżer koncertowy artystów i wydawnictwa muzycznego Aloha Entertainment, aktywnie działał w Internetowym Radio Giżycko i Giżyckiej Telewizji Internetowej gizycko.tv.

SAMSUNG CSCŁukasz Nowicki | Społeczny doradca ds. bezpieczeństwa publicznego
Z branżą związany od 1994 roku. Współpracował z wieloma firmami i biurami ochrony. Posiada aktualne poświadczenia bezpieczeństwa i dopuszczenie do posiadania broni palnej (6 typów). Posiada kwalifikacje związane z bezpieczeństwem imprez masowych, ochrony osób i mienia, ochrony osobistej (w tym VIP), eksperckie w zakresie broni palnej, Basic Life Support. Walka wręcz: m.in. 5 dan Traditional Taekwondo, 2 dan AntiTerror Kampf, 1 dan European Teakwondo Federation. W zakresie antyterroryzmu: organizacja ochrony, planowanie łączności, dróg ewakuacji, psychologia tłumu, pirotechnika. W zakresie IT Security: ochrona sieci, bezpieczeństwo danych, kryptografia, fizyczne bezpieczeństwo danych. Autor lub współautor 18 projektów planów ochrony, 4 projektów planów ochrony obiektów i VIP, kilkunastu planów ochrony imprez masowych, taktyki konwojowania, ochrona osobista VIP (2 osoby – jedna z najważniejszych osób w państwie oraz jedna z najbogatszych w kraju). Przeprowadził wiele szkoleń w zakresie walki wręcz i działań antyterrorystycznych (również dla policji).


Doradcy w historii:

Łukasz Zakrzewski | Społeczny doradca ds. komunikacji rowerowej | do 25 maja 2016 r.

Mirosław Kastner | Społeczny doradca ds. infrastruktury | do 2018 r.