Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Jaka ma być komunikacja miejska?

Wojciech Iwaszkiewicz, 1 marca 2015

Ostatnio często rozmawiam z Wójtem Gminy Giżycko o zasadach współpracy naszych samorządów. Zależy nam, aby mieszkańcy nie odczuwali podziałów administracyjnych, ponieważ bardzo wiele celów nas łączy i przenikają się nasze interesy. Część giżycczan pracuje w Gminie Giżycko, z kolei mieszkańcy Gminy pracują lub uczą się w naszym mieście itd.
Jednym ze wspólnych działań jest prowadzenie komunikacji zbiorowej. Moim zdaniem obecna formuła jest jej minimalną formą, którą należałoby zmodyfikować.

Dlatego proszę Państwa o wyrażenie swojej opinii i oczekiwań na temat funkcjonowania komunikacji zbiorowej. W jakich godzinach Państwo korzystacie (lub chcielibyście korzystać), jaki przebieg powinny mieć trasy (np. na cmentarz, na dworzec itp.), czy stan i rodzaj taboru Państwu odpowiada.

Ankietę można złożyć do 30 kwietnia w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Giżycku (pokój Nr 7) w godzinach od 7.30 do 18.30, u kierowców komunikacji miejsko-gminnej, przesłać na adres komunikacja@gizycko.pl lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Giżycku al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko.

Więcej informacji na gizycko.pl