Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Nietypowa korespondencja w (wydawałoby się) typowej sprawie

Wojciech Iwaszkiewicz, 13 października 2015

Wczoraj otrzymałem wyjątkową korespondencję, choć w sprawie – i to dosłownie – całkiem przyziemnej. Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy, że wykonamy wygodne i suche dojście mieszkańcom przy ul. Olsztyńskiej, o co prosili. Najpierw jednak trzeba było rozwiązać gromadzenie się wody przy wejściu do budynku – i tu wykonaliśmy studnię. Drugim etapem miało być wykonanie chodnika… Przygotowania trwały kilka tygodni, ale właśnie chodnik powstał. Chodnik całkiem normalny… Nie sądziłem jednak, że zostanie to tak pozytywnie odebrane.

„Jeśli jest coś co uszlachetnia Twoją duszę, to mieć przyjaciela. Jeśli jest coś,co jeszcze bardziej uszlachetnia Twoją duszę, to samemu być przyjacielem” – napisali do mnie Mieszkańcy ul. Olsztyńskiej.
To bardzo miłe i przyznam, że bardzo zaskakujące podziękowania, które kierowane są także do wykonawcy, ale również do pracowników Urzędu. Ja również bardzo dziękuję za tę niespodziankę. Podziękowania przekazałem dzisiaj pracownikom; przekażemy także pracownikom i właścicielowi firmy.

Czas na pozytywne zmiany…