Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Zbliża się „Bitwa o Giżycko”

Wojciech Iwaszkiewicz, 31 stycznia 2016

Rok temu po raz pierwszy w naszym mieście odbyła się Gala MMA i wówczas także po raz pierwszy zafunkcjonowało hasło „Giżycko to nie tylko wakacje”. Zależy mi bowiem na tym, aby miasto żyło nie tylko latem i aby miało jak najbogatszą ofertę przez jak najdłuższy czas w roku. Pierwsza Gala MMA odbyła się na hali MOSiR. W tym roku zmienił się i główny organizator i lokalizacja. Głównym organizatorem tegorocznej Gali jest Tomasz Dembiński z Klubu Sportowego „The Intermationl Association of Krav Maga Warriors” – człowiek z bardzo bogatym dorobkiem. Pan Tomasz Dembiński jest założycielem i głównym instruktorem sekcji Krav Maga w Giżycku (od 2006 roku), jednocześnie założycielem i głównym trenerem klubu MMA Fighter Giżycko oraz trenerem reprezentacji MMA 16DZ, posiada czarny pas (expert 1) Krav Maga, prowadzi od wielu lat szkolenia i seminaria w Giżycku. Treningi sztuk walki zaczął od karate kyukushin, następnie trenował judo, kickboxing i Combat 56, boks, brazylijskie jujitsu u mistrza świata Roberto Attali. Uczestniczył w seminariach MMA z Pawłem Nastulą, Tomaszem Drwalem – zawodnikiem KSW i UFC. Był uczestnikiem wielu szkoleń prowadzonych przez najlepszych izraelskich ekspertów Krav Maga. Można zatem określić go jednym słowem: ekspert. Drugim organizatorem jest Karol Masiak. Impreza jest także współorganizowana przez MOSiR.

Areną Mazurskiej Nocy Gladiatorów będzie sala Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Giżycku. Początek w sobotę 20 lutego o 18:00. W planie jest 12 walk – nie tylko MMA, przewidziane są również zmagania w boksie, karate i K1. Imprezę poprowadzi Łukasz „Juras” Jurkowski – zwycięzca pierwszego turnieju KSW (Konfrontacji Sztuk Walki), który karierę jako komentator sportowy rozpoczął jeszcze, gdy walczył czynnie w MMA. Łukasz „Juras” Jurkowski komentuje najlepszego gale w całym kraju, w tym KSW dla Polsat Sport.

Bilety (w zależności od sektora 30 zł, 50 zł, 70 zł) można już nabyć w klubie MMA Fighter Giżycko i u Karola Masiaka oraz w Centrum Promocji i Informacji Turystycznej przy ul. Wyzwolenia 2. Nie jet również zamknięta lista sponsorów. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wykupić np. reklamę na ringu, koszulkach, plakatach, proszę kontaktować się z głównym organizatorem.

Tomasz DEMBIŃSKI
kravmaga.tom@op.pl
tel. 608-410-548
www.kravmaga-motyl.pl
facebook: krav maga motyl, krav maga giżycko, MMA Fighter Giżycko