Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Zapraszam na giżycką Wigilię na Pasażu, i na Choinkę do Ekomariny

Wojciech Iwaszkiewicz, 16 grudnia 2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i już zapewne wielu z Państwa czyni ostatnie intensywne przygotowania. Podczas niedzielnego spaceru zapraszam do odwiedzenia Pasażu Portowego, gdzie o 12.00 rozpocznie się Giżycka Wigilia, na której będzie można spróbować lokalnych wyrobów, przygotowanych przez nasze firmy i obiekty turystyczne, wspólnie pokolędować a nawet spotkać się ze Św. Mikołajem. Wigilia organizowana jest przez Lokalną Organizację Turystyczną “Mazury” we współpracy z Rotary Club Giżycko, Caffe Crema, Giżyckim Centrum Kultury, Biurem Promocji i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Giżycku oraz 15 Giżycką Brygadą Zmechanizowaną im. Zawiszy Czarnego. Serdecznie zapraszam. Spotkajmy się na Pasażu w niedzielę!

A w sobotę w Ekomarinie Rotary Club w Giżycku organizuje Rotariańską Choinkę dla Dzieci. W programie: gry i zabawy, budowa makiety twierdzy Boyen (z 10 000 klocków), warsztaty plastyczne, filmy i bajki, konkursy z nagrodami oraz spotkanie ze Św. Mikołajem! Wstęp wolny dla wszystkich dzieci. Początek również o 12.00.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom i firmom, Panu gen. bryg. dr. J. Gromadzińskiemu – Dowódcy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej (Semper Paratus!) i Rotary Club Giżycko za zaangażowanie i pomoc w organizacji przedświątecznych wydarzeń. Dziękuję!