Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

„My GIŻYCKO” już w Bemowie

Wojciech Iwaszkiewicz, 3 kwietnia 2017

Pierwsza zmiana żołnierzy NATO już zameldowała się w Bemowie Piskim. Pogoda coraz lepsza, dzień coraz dłuższy, więc zapewne niebawem możemy spodziewać się wielu gości nad jeziorami. Oczywiście również żołnierzy z batalionu stacjonującego od kilku dni w Bemowie. Zgodnie z zapowiedzią – wydaliśmy specjalnie przygotowany angielskojęzyczny informator dedykowany właśnie naszym gościom, aby jak najlepiej zaprezentować żołnierzom walory Giżycka i tym samym zachęcić do odwiedzenia naszego miasta. Na 24 stronach wydanych w kolorze zaprezentowaliśmy wszystko, co naszym zdaniem, może zainteresować młodych ludzi. Dzięki znakomitym zdjęciom autorstwa m.in. T. Karolskiego, M. Bochan, Cz. Kalinowskiego oraz Hotelu Masovia i WakeParku powstał – moim zdaniem – bardzo ciekawy folder, który po kilku drobnych korektach z pewnością nadaje się do wykorzystania również w innych działaniach promocyjnych. Najwięcej pracy w skompletowaniu treści wykonała Pani Małgorzata Kulas – Szyrmer, której bardzo dziękuję za sprawne i profesjonalne wykonanie tego (specjalnego) zadania.

Jak prezentuje się efekt końcowy? Zachęcam do obejrzenia. Przeglądając folder możemy być naprawdę dumni z naszego miasta. Treść wydawnictwa przedstawia Giżycko jako miejsce niezwykle atrakcyjnie położone, z bogatą ofertą rozrywkową, sportową i rekreacyjną. Mieszkając tu na co dzień często tego nie dostrzegamy… i dopiero, gdy zestawimy ze sobą wszystkie elementy, otrzymujemy wyjątkowo przekonywujący materiał. Przyznam, że oglądając go pierwszy raz, sam nabrałem chęci zobaczenia Giżycka… 😉

Prawie tysiąc egzemplarzy „My Giżycko” jest już w Bemowie. Pierwsza zmiana, która przybyła do Polski trafiła na najbardziej pożądany termin. Mazurskie jeziora, choć piękne przez cały rok, najwięcej zyskują właśnie wiosną i latem. Sądzę, że nasz folder znakomicie to oddaje.

Pobierz i zobacz folder „My Giżycko”.