Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Nasze kina odwiedzi jutro Alicja Bachleda – Curuś

Wojciech Iwaszkiewicz, 4 lipca 2017

Kino „Nowa Fala” funkcjonuje już od kilku tygodni, jutro natomiast startuje Visa Kino Letnie w naszej Ekomarinie. Inauguracja kina letniego z nowym partnerem (Orange zastąpiła Visa) odbędzie się z udziałem Alicji Bachledy – Curuś, która przybędzie do nas na zaproszenie organizatorów kina letniego i jednocześnie operatora naszego kina stacjonarnego. Alicja Bachleda-Curuś jest laureatką nagrody Diamentowego Klapsa Filmowego z ubiegłego roku.

Jej pobyt w Giżycku rozpocznie polska premiera kinowa filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę. Otwarty pokaz rozpocznie się o godzinie 17:00 w kinie „Nowa Fala”. Po projekcji miłośnicy talentu Pani Alicji będą mogli spotkać się z nią i zdobyć autograf.

Po spotkaniu w kinie, Alicja Bachleda-Curuś weźmie udział w ceremonii chrztu katamaranu Żeglugi Mazurskiej, któremu zostanie imię… „Alicja”. A zaraz potem w Ekomarinie z udziałem aktorki odbędzie się inauguracja giżyckiej edycji kina letniego. W tym roku – podobnie jak w latach ubiegłych – kino letnie będzie działać w każdą środę i czwartek przez całe wakacje. W każdą środę zobaczymy Superhity, a czwartki będą pod hasłem „Made in Poland”. Pierwszy w tym roku seans to animowany przebój „Sing”. Początek o 21:30.

Zapraszam zatem jutro do kina „Nowa Fala” na godz. 17.00 na bezpłatny seans „Dziewczyny ma kłopoty” (liczba miejsc ograniczona), a o po projekcji na spotkanie z Alicją Bachledą – Curuś. O 19.30 w porcie Żeglugi Mazurskiej obędzie się chrzest katamaranu, a o 21.30 w Ekomarinie inauguracja kina letniego. Wakacje nabierają rozpędu, pogoda ma je dogonić właśnie od jutra… 😉