Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Burmistrz oczami młodych giżycczan

Wojciech Iwaszkiewicz, 3 grudnia 2017

Ostatnio odwiedził mnie Konrad – wyjątkowy i przesympatyczny człowiek, mający bardzo nietypowe marzenie: poznać osobiście burmistrza swojego miasta. Konrad jest podopiecznym Stowarzyszenia „Promyk”, kierowane przez Panią Marię Popieluch zajmuje się pomocą osobom przewlekle chorym. W tym przedświątecznym czasie „Promyk” stara się spełniać marzenia swoich podopiecznych, a to było naprawdę łatwe do realizacji. 🙂

Konrad przyniósł mi kilka starannie wykonanych rysunków przedstawiających moje portrety. Jeden był specjalnie zabezpieczony zalakowaną pieczęcią (super pomysł, Konrad!). Mój wyjątkowy gość był także bardzo dobrze przygotowany – wiedział dosłownie wszystko o Giżycku! Ma zamiar być w przyszłości burmistrzem naszego miasta. Przyznaję, że nadaje się! Konrad odwiedził Miejski Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli, Straż Miejską (otrzymał nawet swoją czapkę i pierwszy stopień!) i Panią Skarbnik, gdzie potwierdził, że lubi cyferki. To ważne… 😉 A ja zachowam te rysunki ze specjalnym opisem „Konrad – przyszły burmistrz Giżycka” i gdy to się już ziści, wówczas ja odwiedzę Konrada… z tymi samymi rysunkami. 😉 Powodzenia, Konrad!

Kilka miesięcy temu odwiedzili mnie także przedszkolaki z „Bajki” przynosząc mi cały zbiór wykonanych przez siebie portretów. Czy ja dobrze widzę – na każdym uśmiechnięta postać? Hmmm… miłe. Pozdrawiam również „Motylki” z „Bajki”.