Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Tytuł Najlepszego Wystawcy z Europy… dla Polski! Gratuluję!

Wojciech Iwaszkiewicz, 13 marca 2018

Ostatnich kilka dni przebywałem w Niemczech. Jadąc do naszego miasta partnerskiego – Kwerfurtu odwiedziłem Targi w Berlinie, gdzie na polskim stoisku i jednocześnie stoisku naszego regionu pracował Dyrektor CPiIT i jednocześnie radny Rady Miejskiej – Robert Kempa. Stoisko było bardzo dobrze przygotowane i w zasadzie nie dziwię się, że to Polska została wyróżniona nagrodą dla „Najlepszego wystawcy w kategorii Europa” (The Best Exhibitor in the Category Europe”).

Polskie stoisko na międzynarodowych tragach ITB Berlin zostało docenione i wyróżnione nie tylko za bogatą ofertę atrakcji i aktywności na stoisku, ale przede wszystkim za wspaniałą atmosferę, niezwykłą gościnność i profesjonalną obsługę. Największe wrażenie zrobiły pokazy wyrobu i wypieku piernika toruńskiego organizowane przez Żywe Muzeum Piernika – Złoty Certyfikat POT 2017.

SERDECZNIE GRATULUJĘ! Nagroda w pełni zasłużona! Dziękuję Dyrektorowi Robertowi Kempie za zorganizowanie pobytu na Targach w Berlinie na Alei Mazurskiej… w drodze do Kwerfurtu… 🙂