Przykro nam, ale strona wymaga włączonej obsługi JavaScript.

burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Czas pozytywnych zmian!

Roman, bardzo dziękuję za pomoc i współpracę

Wojciech Iwaszkiewicz, 26 czerwca 2019

Wszystko ma swój początek i wszystko (niestety) ma swój koniec… Cztery lata temu, gdy zaproponowałem Romanowi Łożyńskiemu stanowisko swojego Zastępcy, umówiliśmy się na 4 lata, a po tym czasie – zgodnie z umową – Roman miał zdecydować, co będzie robił dalej (o ile oczywiście zdecydowaliby Państwo o powierzeniu mi kolejnej kadencji). Cztery lata bardzo szybko minęły i gdy na początku roku Roman zakomunikował, że ma kilka propozycji i je rozważa, postanowiłem powołać II Zastępcę Burmistrza, ponieważ dodatkowo staliśmy przed ogromnym wyzwaniem – pomocy powiatowi w prowadzeniu szpitala oraz przygotowaniu się do innych zadań prozdrowotnych. Zapytacie Państwo: „Dlaczego wówczas tego nie ogłosiłem?”. Odpowiedź jest bardzo prosta: decyzja jeszcze nie była podjęta, ale Roman powiedział mi, że do czerwca sprawa się wyjaśni i będę pierwszą osobą, która o tym się dowie”.

Cóż, żyjemy w wolnym świecie i każdy człowiek ma prawo do rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i doświadczeń. Wierzę, że samorząd był odpowiednim „poligonem” do zyskania wielu uniwersalnych kompetencji, które będą procentować.

Bardzo Ci, Roman, dziękuję za za współpracę i pracę na rzecz Giżycka. Życze Ci powodzenia w nowym miejscu! Mam nadzieję, że będzie Ci brakowało twierdzy, inwestycji i Cyfrowych Mazur… 😉 Powodzenia!

Kilka migawek z życia I Zastępcy Burmistrza Giżycka… 🙂


Rekonstrukcje, armaty, twierdza… 🙂


Inwestycje, projekty, gospodarka… 🙂


Tenis stołowy, rowery, potyczki… 🙂

Informatyczne wyzwania… 🙂